Karolínka a Jarko  Vlaďka s manželom sú najmilší ľudia ,akých som za poslednú dobu stretla! Toľko energie , čo nám dali sa nedá ani opísať. A o fotkách ani nehovorím � � sú úžasne! ďakujeme a ešte raz ďakujeme. K+J :)
Mia a Peter  Vlaďka je veselá, milá, pozitívna a spoľahlivá fotografka. Počas svadby som ani neregistrovala, že by ma niekto fotil a nakoniec prišly krásne fotky, na ktoré sa ani dva roky po svadbe neviem vynadívať  Ďakujeme!

Týnka a Tom Vlaďku musím doporučit všema deseti (spíš dvaceti)! Úžasně vřelý člověk s tak lidským a osobním přístupem, nadšením a zapálením pro svojí práci. Fotit s ní bylo tak přirozené a zábavné 
Terezka a Nyasa Nemáme slov. Nejen že je Vlaďka nádherný člověk s obrovským citlivým srdcem nabitý spoustou pozitivní energie, ale také vynikající fotografka, která je schopná za pochodu, ve špatném počasí, ve stresu a v krátké době vytvořit svým objektivem zázraky a zachytit na fotografii nejen obraz, ale také atmosféru a emoce se vším všudy. Vlaďko, moc Vám oběma s manželem děkujeme za to, že jste zvěčnili náš největší životní krok a celý náš svatební den jste naplnili vřelostí a povzbuzením.
Nikol a Petr Fotografka, která by kvůli Vám skočila i do ohně, jen aby vznikla perfektní fotka!
Před svatbou desítky  telefonátů, vše vysvětleno a vyslechnuta všechna přání do podrobných detailů. V den svatby byla Vlaďka naprosto úžasná, během minuty se z ní stala největší opora a můj záchytný bod. Skupinové fotografie byly nafocené během několika minut, nikdo nechápal, jak rychle dokázala všechny hosty takhle zorganizovat. Naše foceni též nemělo sebemenší chybičku. Rychlost, smích, skvěle nápady a výsledek  bezkonkurenční. Neumím si představit, že natrefíte na lepší fotografku!!
Kačenka a Roman Moc děkujeme za krásné fotografie z naší svatby. Přišly tak krásně zabalené! Vladěnku můžu jako fotografku všem jen doporučit, je pro svou práci zapálená a je to vidět na fotkách. 

Eliška/Praha Ahoj Vlaďko, balíček dnes přišel. Je to krásně zabalené a video z fotek nás taky potěšilo. Určitě se zase na nějaké focení ozveme a budeme doporučovat dál 😉 Focení pro nás bylo moc příjemné a přirozené, bez zbytečného komandování, jako jsem to viděla u některých fotografů. Těšíme se zase na někdy příště. Manžel s mamkou taky pozdravují 
Barunka/Všetice Ahoj, krásné Velikonoce přejeme :) Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Vás. Jste úžasně sehraná dvojka. Fotky jsou teda bomba!! Opravdu velice emotivní, ale valím oči, jak jsi dokázala vystihnout momenty, každá fotka mluví a něco vyjadřuje! Díky moc, už se těším na všechny , až budou, papa
Andrejka a Zdenda  Vladuško, ty fotky jsou doopravdy úžasný, nádherný! Nemůžeme uvěřit, že na nich jsme my. Jen díky Tobě budou naše vzpomínky na tento den jen v těch nejkrásnějších barvách. Jsi fakt strašně šikovná, ty kompozice a momenty fotek jsou opravdu přímo dokonalý! Nemůžeme přestat si ty fotečky prohlížet, tak se nediv, až Ti stoupne návštěvnost o 200%:))))))  Moc ,moc děkujeme…bylo nám ctí Tebe a Pavla potkat, jste úžasní:))) A budeme se těšit na pokračování...
Kamča a Honza Ahoj Vladi, včera jsme si udělali hezký večer, otevřeli lahvinku vína a promítali fotky. Jsme nadšení! Jsou krásné, překrásné!! Budu Tě všude chválit a už se nenechám fotit jinde.
Andy Děkujeme Vlaďce za to že byla v náš úžasný den naší součástí a zachytila všechny krásné společné chvíle s našimi rodinami.Je to úžasný človíček který ví co dělá.I když nám to komplikovalo sluníčko přes to všechno se to zvládlo a moc se těšíme třeba na další společné foceníčko...

A tahle psaníčka jsem objevila ještě z let minulých :-) 
Kristýnka/Nelahozeves Myslím, že ani nemůžu dostatečně vychválit naší spokojenost a nadšení z Vlaďky. Její skvělý přístup, skvělou náladu se kterou k nám přijela a její nadšení pro svojí práci a profesionalitu. :) I spoustu našich hostů za námi chodilo a chválilo si. Posílám obrovský dík za všechno a doporučení. Kdo bude chtít nafotit svatební den od této báječné ženské, určitě nešlápne vedle! Děkujeme. :)
Ráďa/Blatná Vladuška byla absolutně úžasná! Fotila nám už i předsvatební fotky. Z její práce jsem byla už z počátku nadšená. Je to úžasná osůbka a fotí srdcem. Vyfotila nám všechno, co jsem si na ní vymyslela a to se jen tak nevidí. Obětuje se kvůli Vám i přes zákazy a vleze i kam nemá, aby zachytila ty nejkrásnější okamžiky. To se jen tak nevidí! Atmosféra s ní byla uvolněná a hlavně jsme si užili i spoustu srandy, každého dokázala rozproudit a rozesmát. Je to opravdová profesionálka. Už se moc těším, až nám nafotí něco dalšího, třeba další rande, mimčo...kdo ví
Verunka/Jindřichův Hradec Vlaďka je jak velký profesionál, tak i báječný člověk. Byli jsme s jejím profi a zároveň přátelským a vstřícným přístupem nadmíru spokojeni. Vlaďku mohu opravdu jen doporučit. Nejen nás s manželem, ale i všechny naše svatebčany, stále překvapovala svou kreativitou a neuvěřitelnou energií a překrásně nám zachytila náš nezapomenutelný den!
Peťa/Praha Sympatická ženská a skvělá fotografka :) Vůbec jsme se nikdy předtím neviděly, super domluva, hezky všechno organizovala na focení. Fotografie jsou krásné!! Poštou nám poté přišlo i album s DVD a CD, moc děkujeme!
Míša/Praha Naprosto dokonalý človíček !!! Perfektní spolupráce, skvělý pokec a hlavně je to moje zlato x-) !!! Strašně se těším na fotky, náhledy byly úžasné!!!